Video: nahrazování evropského obyvatelstva muslimským na postupu
Autor: -bj- | Publikováno: 14.01.2022 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Odvěký sen dobyvatelů Evropy se dnes naplňuje bez boje mílovým kroky. Muslimského obyvatelstva v Evropě přibývá po statisících ročně, díky imigraci a následně vysoké natalitě uprchlíků. Ta je mj. charakterizována i tím, že jméno Mohamed, které muslimové dávají svým prvorozeným, je jedno z nečastějších v Evropě. Nicméně rozdíl kultur, způsobu života, věrovyznání a morální mentality mezi muslimskými přistěhovalci a Evropany se nesmazává, ale spíše stále více kontrastuje, a je otázkou, zda se původní Evropané budou chtít demokraticky podřídit muslimské kultuře, která už v mnoha evropských regionech je nejen emancipovaná s evropskou, ale i převažuje.

Odvěký sen dobyvatelů Evropy se dnes naplňuje bez boje mílovým kroky. Muslimského obyvatelstva v Evropě přibývá po statisících ročně, díky imigraci a následně vysoké natalitě uprchlíků. Ta je mj. charakterizována i tím, že jméno Mohamed, které muslimové dávají svým prvorozeným, je jedno z nečastějších v Evropě.

Nicméně rozdíl kultur, způsobu života, věrovyznání a morální mentality mezi muslimskými přistěhovalci a Evropany se nesmazává, ale spíše stále více kontrastuje, a je otázkou, zda se původní Evropané budou chtít demokraticky podřídit muslimské kultuře, která už v mnoha evropských regionech je nejen emancipovaná s evropskou, ale i převažuje. Ta se promítá do nejrůznějších aspektů, jako třeba postavení žen, jako např. včera v Indonésii, kdy žena za cizoložství dostala dostala podle šaríi 100 ran prutem, zatímco její milenec jen 15. To se nebude muset všem Evropankám či Evropanů třeba líbit. No ale zatím se jede dál...

Video:

https://www.ontvtime.ru/index.php?option=com_content&task=view_record&id=1606&start_record=2022-01-13-23-51-50

Zdroj:

https://observador.pt/2022/01/13/mulher-acoitada-100-vezes-por-adulterio-homem-nega-acusacoes-e-recebe-15-acoites/

https://www.eurabia.cz/Articles/66193-bitva-krestanu-s-muslimskymi-okupanty-spanelska-na-rio-salado.aspx

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
 
Sdílejte naše články.
 

Nebo finančním darem: 

Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 

Předem moc děkujeme za pomoc!