Belgické azylové agentury zahlceny imigrantskými sirotky
Autor: -bj- | Publikováno: 12.01.2022 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Belgické azylové úřady jsou zahlceny mladistvými imigranty bez doprovodu, či českou politkorektní hantýrkou - sirotky. V loňském roce bylo podáno více než 3200 žádostí o azyl údajnými mladistvými. Sotva 2/3 z nich skutečně mladistvými byli. Z 95% se jednalo o mladé muže a 75% z nich byli Afghánci.

Belgické azylové úřady jsou zahlceny mladistvými imigranty bez doprovodu, či českou politkorektní hantýrkou - sirotky. V loňském roce bylo podáno více než 3200 žádostí o azyl údajnými mladistvými. Sotva 2/3 z nich skutečně mladistvými byli. Z 95% se jednalo o mladé muže a 75% z nich byli Afghánci. Imigrantská centra jsou přetížena. Sirotci jsou v takové fázi dospělosti, že prakticky u všech musí dělat testy na skutečný věk. Doklady většinou zásadně nemají a tvrdí, že jsou nezletilí, nakolik u nezletilců azylová procedura zakazuje deportace.

zdroj:

https://www.7sur7.be/belgique/les-services-de-l-asile-sous-la-pression-de-l-afflux-de-mineurs-non-accompagnes-a-un-moment-les-limites-seront-atteintes~abc804fd/

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
 
Sdílejte naše články.
 

Nebo finančním darem: 

Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přátelí:
 

Předem moc děkujeme za pomoc!