Šéf švédské policie prolomil mlčení: organizovaná zločinnost pochází z imigrace
Autor: -bj- | Publikováno: 12.01.2022 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Šéf švédské policie porušil slib mlčenlivosti. Organizovaná zločinnost pochází z imigrace a nedostatečné integrace imigrantů (tedy z imigrantských ghett).

Šéf švédské policie porušil slib mlčenlivosti. Etablovaná a stále se rozmáhající organizovaná zločinnost pochází z imigrace a nedostatečné integrace imigrantů (tedy z imigrantských ghett). A situace je velmi vážná, oznámil v úterý na tiskovce policejní prezident Anders Thornberg. Vyzval politiky posílit kompetence policie a přitvrdit v trestech za organizovanou zločinnost.

Za poslední 2 roky bylo ve Švédsku zastřeleno na 100 osob (1 zastřelený týdně), kromě  útoky třeskavinami, drogového dealerství, znásilňování a pouličního násilí.

zdroj:

https://wpolityce.pl/swiat/581358-wzrost-przestepczosci-w-szwecji-to-efekt-migracji

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
 
Sdílejte naše články.
 

Nebo finančním darem: 

Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přátelí:
 

Předem moc děkujeme za pomoc!