Europoslanec z Irska v rádiu: Lidé touží po zdražování, bídě a ekototalitě
Autor: Martin Gust | Publikováno: 14.01.2022 | Rubrika: Glosy
Ilustrace
Jeden den v září 2021 ... To je zas den. V autě posloucham, jak se z jakehosi irskeho europoslance snazi vydolovat odpověď na otazku jak zavest Green Deal a neuvest Evropany do bídy. Nedozvim se nic. Omila fraze uplne stejne jako je omilali komunisti. Lidi to pry chteji.

Jeden den v září 2021 ...  To je zas den. V autě posloucham, jak se z jakehosi irskeho europoslance snazi vydolovat odpověď na otazku jak zavest Green Deal a neuvest Evropany do bídy. Nedozvim se nic. Omila fraze uplne stejne jako je omilali komunisti. Lidi to pry chteji.
 
U obeda otevru Lidovky a zverozvest elektrobudoucnosti Roman Šitner (nomen omen) mi sděluje, ze drahá elektřina je výhoda a ze kdo se bojí, že nebude čím svítit, má si pořídit solarni panely a dostatečné bateriove úložiště.
 
Doba hovadna.
 
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
 
Sdílejte naše články.
 

Nebo finančním darem: 

Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 

Předem moc děkujeme za pomoc!