"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Máme nový účet pro dary na provoz webu EUrabia.cz!
Přátelé, kvůli organizačním změnám máme nový účet pro dary na provoz webu EUrabia.cz Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001 IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916 BIC (SWIFT): AGBACZPP

Indické bezpečnostní složky zneškodnily vůdce džihádistické organizace, který uřízl hlavu dvanácti lidem

Zobrazit celý článek

V pondělí 3. ledna se indickým bezpečnostním složkám podařilo zabít dva extrémně nebezpečné islámské teroristy. Zásah proběhl ve více než milionovém městě Šrínagar, které se nachází v neklidném indickém státě Džammú a Kašmír, který je dlouhodobě sužován islámským terorem podporovaným ze sousedního Pákistánu.

Autor: Jirka | Publikováno: 15.1.2022 | Aktuality | 431 čtenářů

Nepřítelem nejsou homosexuálové, ale LGBT fanatici aneb co je cílem Prague Pride?

Zobrazit celý článek

Útoky LGBTI+ aktivistů proti naší společnosti se stále stupňují a jsme je nuceni platit my všichni. V boji proti všem odpůrcům jejich ideologie (redefinice manželství, cenzura, loupení peněz z našich daní, kastrace dětí, propaganda ve školách) mají dokonalou zbraň. Prostě odpůrce jejich ideologie označí za nenávistné lidi, kteří nenávidí homosexuály. A to i přes to, že mnozí odpůrci LGBT ideologie jsou sami homosexuálové.

Autor: Jirka | Publikováno: 19.11.2021 | Analýzy | 953 čtenářů

2 články (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683