"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Politik z Žít Brno by vám rád zabavil váš majetek, ale samozřejmě vše demokraticky

Autor: Martin Gust | Publikováno: 10.1.2022 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Seznamte se - Martin Freund puvodne z "Zit Brno". Ten pan ma zajimavou wikihistorii, ktera dost presne vystihuje povahu a pokrytectvi tehle nove vznikle a v podstate prizivnicke vrstvy stoupencu "demokratickeho komunismu." Povahu lidi, kteri nam za nase penize laskave urcuji jak máme správně a dobře žít.
 
Citováno z Wikipedie: "V komunálních volbách v roce 2014 byl zvolen jako nestraník za hnutí „Žít Brno“ do Zastupitelstva města Brna. V průběhu roku 2015 se stal uvolněným zastupitelem a podílel se na přípravě strategie sociálního začleňování pro znevýhodněné občany, přičemž jeho plat 64 055 Kč hrubého se setkal s kritikou opozice. Dále působil jako předseda Výboru pro národnostní menšiny a člen Komise sociální, zdravotní a prorodinné politiky. V červenci 2018 spolu s dalšími politiky Žít Brno (Matěj Hollan, Barbora Antonová) přijal výzvu italského premiéra Conteho k poskytnutí útočiště části uprchlíků."
 
Redakce Eurabia.cz - Pan Freund by rád zabavil váš majetek ve prospěch společnosti, al samozřejmě vše demokraticky, hlasováním většiny. Lenín s Marxem by měli radost.Přečtěte si screen kde to popisuje:
Pan Freund by rád zabavil váš majetek ve prospěch společnosti, al samozřejmě vše demokraticky, hlasováním většiny. Lenín s Marxem by měli radost.
 
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
 
Sdílejte naše články.
 

Nebo finančním darem: 

Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 

Předem moc děkujeme za pomoc!

 

 

Klíčová slova: Česká republika
653 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683