"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Představitelé Pirátské strany mají nejen rádi islám, ale i oslavuji komunismus!

Autor: ZN | Publikováno: 7.1.2022 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Přátelé, spoustě z vás to pořád nedošlo, aktuální komunisté nevypadají jako Vojtěch Filip, současný komunista vypadá takhle. je cool, mladí to chtěj. V 48mým bylo cool look Vojtěcha Filipa, to teď není. A máme je tam i když si to voliči nepřáli a piráty vykroužkovali. Pan Fiala a pan Rakušan je vrátili do hry, a jedním z důvodů je, že dostali desítky milionů od miliardářů z Pale Fire Capital, kteří si nadiktovali podmínky za kterých jim ty melcky dají.
 
Kandidátka na předsedu Pirátské strany uvadi, ze “jeji vnitrni presvedceni je komunisticke.” a boj proti kapitalismu je zakladnim kamenem Piratu.
 
Nejsme levice” serie. Citováno z Wikipedie:  "Janka Michailidu (* 18. října 1990 Petrovice u Karviné) je česká politička, od ledna do srpna 2014 třetí místopředsedkyně České pirátské strany, od června do srpna 2014 pak dočasně působila jako úřadující předsedkyně strany. V lednu 2014 byla na Celostátním fóru Pirátů v Pardubicích zvolena třetí místopředsedkyní strany. Po rezignaci Ivana Bartoše na post předsedy se v červnu 2014 stala úřadující předsedkyní strany. Funkce úřadující předsedkyně a 3. místopředsedkyně zastávala do srpna 2014. 7. dubna 2021 byla zvolena do správní rady politického institutu Pirátů."
 
 
Muzeme podekovat panu Fialovi s Rakusanem, ze vratili komunisty, co je volici vykrouzkovali, zpatky do vlady. Bez Fialy a Rakusana by skutecne komuniste v roce 2021 z vlady vypadli.
 
Když si dovolil jeden představitel Pirátské strany protestovat proti přihlášení ke komunismu, tak ho europoslankyně Pirátů poslala do prdele

 

"To nebyl ten pravý komunismus.” Reloaded

A reakce vystudovaného politologa

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
 
Sdílejte naše články.
 

Nebo finančním darem: 

Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 

Předem moc děkujeme za pomoc!

 

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | vlastenectví
444 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683