"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Český portál, o.p.s. ukončuje činnost, ale EUrabia.cz pokračuje dále pod novým vydavatelem!

Autor: Redakce | Publikováno: 20.12.2021 | Rubrika: Z redakce
Ilustrace

Tiskové prohlášení Český portál, o.p.s. k ukončení činnosti a provozu informačních portálu. Vážení přátelé, tímto oznamuji, že Český Portál včetně svých webů (EUportal, ePortal…) k 31. prosinci roku 2021 ukončí svou činnost a vydávání článků. Pokračovat by měl již pod svou vlastní hlavičkou ve vydávání Eurábia.cz Lukáš Lhoťan. Důvody jsem nastiňoval již v minulosti. Je to především ekonomická neudržitelnost provozu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Ale dostavila se již po 17 letech i určitá únava a nedostatek sil i času. Děkujeme všem, kteří nám přispívali finančně, články i morálně a děkujeme všem spolupracovníkům. První článek EUportalu vyšel 5. října 2004. Čili jsme fungovali 17 let. Vyšlo zde přes 23 tisíc příspěvků.
 
Děkujeme Vám za vše a snad na shledanou v lepších časech.
Ceterum autem censeo Unionem Europaeam esse delendam!
Za Český portál, o.p.s. Lukáš Petřík
 
Tiskové prohlášení Nakladatelství Lukáš Lhoťan k převzetí projektu Eurabia.cz
 
Vážení přátele a čtenáři,
vzhledem k výše uvedenému prohlášení kolegy Lukáše Petříka k končení provozu Český portál, o.p.s. a jim spravovaných webů bych Vás rád ujistil, že udělám vše pro pokračování projektu Eurabia.cz na jehož převzetí jsem se s kolegy dohodl od 1.1.2022 pod správcovství našeho nakladatelství. V praktické rovině by se nemělo nic zásadního změnit ohledně poskytování necenzurovaných a v češtině málo dostupných informací o masové migraci, islamizaci, situaci kolem Evropy a Ruska. 
 
 
První článek vyšel na web Eurabia.cz 12.6.2005 a od té doby až dodnes za víc jak 15 let provozu bylo na webu Eurabia.cz zveřejněno 14 769 článků s mnoha unikátními informacemi, které se nevyskytují na jiných českých webech. Za dobu existence web Eurabia.cz se vystřídalo několik vedoucích projekt a členů týmu, ale projekt se podařilo udržet vchodu a rozvíjet ho. Díky práci mnoha kolegů a spolupracovníků (B.J., Martin Janeček, Pavel Fendek a další) se tak podařilo vytvořit z Eurabia.cz mimořádně úspěšný projekt jenž leží v žaludku mnoha sluničkářům, neomarxistům, eurohujerům a muslimům. Zachování tohoto projektu tedy považuji za důležité a potřebné. Proto jsem se dohodl s kolegy na převzetí projektu, ale vzhledem k skutečnostem o ekonomické snaze naších nepřátel zničit tento náš projekt Eurabia.cz (bojkotují nás záměrně vyhledávače i reklamní společnosti), který k svému provozu prostě určité finance potřebuje, bude dlouhodobé udržení projektu záležet také na vaší podpoře jenž nám vy naší čtenáři a přátelé případně poskytnete.
 
My v Nakladatelství Lukáš Lhoťan se budeme snažit pokrýt provoz Eurabia.cz jednak z propagace naších knih na webu Eurabia a jednak doufáme, že nám pomůžete i vy čtenáři a přátelé našeho projektu. Pomoci nám můžete buď zakoupením naších knih a jejich šířením, protože naše nakladatelství čelí i cenzuře v knihkupectvích a knihovnách, nebo nám můžete pomoci finančním darem na níže uvedeny účet.   
 
Pevně věřím, že toto nelehké období náš projekt Eurabia.cz překoná a později se opět budeme moci vrátit k formě provozu skrze širší aktivní okruh lidí. 
 
S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do nového roku, Lukáš Lhoťan   
 
Svou podporu můžete zasílat na tento účet:
Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
V případě zájmu nám napište na [email protected] a my Vám vystavíme potvrzeni o přijeti platby pro potřeby účetnictví.
 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | islám
590 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683