"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Komisařka EU Ylva Johanssonová vyzvala další miliony Arabů k přestěhování do EU

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 2.1.2022 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Ukázka z rozhovoru Lukáše Lhoťana pro Parlamentní listy: Komisařka Evropské unie Ylva Johanssonová byla na návštěvě v Tunisku. Na twitterový účet napsala, jak jste uvedl pro Reflex, že v Evropské unii žije, pracuje a studuje přes milion Tunisanů: „Rádi přivítáme další, kteří přijedou legálně, aby studovali, pracovali a obohatili naše společnosti. Je však třeba zabránit neoprávněným vycestováním.“ Jak její slova čtete? Co to znamená?
 
Znamená to pouze to, že vedení Evropské unie pokračuje ve své dosavadní politice, kdy není jejich cílem omezit migraci do Evropy, ale pouze ji legalizovat a řídit. Mimochodem dobrou analýzu tohoto plánu a strategie úředníků a politiku ovládajících instituce Evropské unie napsal bývalý europoslanec a profesor Jan Keller ve své knize Evropské rozpory ve světle migrace. Tam i přímo cituje dokumenty vedení Evropské unie o tom, že cílem není migraci zastavit, ale pouze řídit. Ale tohle není na tom to nejzajímavější a nejděsivější.
 
A co tedy je?
 
Nejzajímavější a nejděsivější je, že výše uvedené oficiální prohlášení evropské eurokomisařky neodsoudil žádný z představitelů českých parlamentních stran s výjimkou hnutí SPD. Prostě ODS, KDU-ČSL, TOP 09, ANO, PIRÁTI či STAN k tomu prohlášení mlčí. A bohužel to vypadá, že jejich reálná skutečná politika je, že se proti těmto aktivitám vedení Evropské unie nijak nevymezují a nic proti nim nedělají. Občas něco řeknou proti masové migraci, aby jejich volič měl pocit, že jsou proti, ale reálně to tolerují. A s tím, jak se prohlubuje posilování pravomocí a moci občany nevolených představitelů Evropské unie a úředníků, tak nám hrozí, že kvůli dnešním českým politikům brzy ztratíme kontrolu nad migrací do České republiky definitivně.
 
Sám odkazujete na knihu bývalého poslance Jana Kellera Evropské rozpory ve světle migrace s tím, že mnoho evropských politiků vychází z myšlenek dnešní nové levice, že Evropané nemají právo bránit migraci z ostatních míst světa do Evropy. Domníváte se tedy, že Evropská unie jednoduše nikdy nebude bránit migraci do Evropy tak, aby neohrozila evropskou kulturu a tradice?
 
Já se nedomnívám, jak to vím a může to snadno vědět každý, kdo se o ten problém bude zajímat. Nejde jen o knihu profesora Kellera, například i slovenský spisovatel Pavel Fendek napsal analytickou knihu Súmrak európskej civilizácie – Barbari sa zmocňujú Európy, kde uvádí jasné citace na výroky ideologů multikulturalismu a dokumenty budovatelů Evropské unie, v nichž se nepokrytě přiznávají k cílenému podporování masové migrace z Afriky a muslimských zemí do Evropy. Podle nich to má pomoci oslabit nacionalismus evropských národů a skrze smísení kultur vytvořit novou kulturu, která by byla základem pro jejich vizi celoevropského superstátu. Nejhorší na tom je, že praktickou realizaci této původně socialisticko-marxistické myšlenky přijali za své i mnozí lidé, kteří se označují za pravicové a hlavně se tou chimérou evropského multikulturního nadčlověka nakazili mnozí křesťané.
 
Vždyť se podívejte na takové lidovce či ODS, jak dnes s nadšením hlásají věrnost Evropské unie, věrnost evropskému Green Deal (Zelená dohoda pro Evropu, pozn. red.) či v praktické rovině pomáhají prosadit v České republice ideologií multikulturalismu. Karel Marx s Herbertem Marcusem by měli z dnešní ODS a KDU-ČSL radost. Tady u nás se primárně útočí na Bartošovy Piráty jako neomarxistickou stranu, ale přitom zde již od pádu komunismu právě ODS, ČSSD či TOP 09 s KDU-ČSL tiše postupně pomohly prosadit multikulturalismus a neomarxismus. Bartošovi Piráti jsou vlastně jen logickým produktem této dlouhodobé politiky.
 
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
 
Sdílejte naše články.
 

Nebo finančním darem: 

Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 

Předem moc děkujeme za pomoc!

 

 

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví
812 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683