"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Bartoš nechce muslimskou Evropu? A proč tedy demonstruje za přijímání uprchlíků?

Autor: IvCRN | Publikováno: 27.9.2021 | Rubrika: Video
Ilustrace

Blíží se volby a tak již politikou protřelý šéf českých Pirátů Bartoš nejspíše pochopil, že musí nějak přemazat svou minulost, kdy například prohlásil, že s muslimskou Evropou nemá problém. Prostě, že mu nevadí islamizace Evropy. Protože tento jeho výrok na něj vytáhl jeho politicky konkurent Babiš, tak najednou začal Bartoš tvrdit, že už s muslimskou Evropou problém má. Ale dá se mu věřit? Podívejte se na video z roku 2015/16, kde Bartoš je v davu fanatických vítačů a aktivistů teroristické a extremistické organizace Antifa a Bartoš jim vyjadřuje podporu. Mimochodem na jednom z transparentu Bartošoví kamarádi mají nápis: Uprchlíci vítejte, nacionalisté táhněte." Šéf Pirátů se dodnes za tuto podporu extremistům a vítučům ani neomluvil, ani se od ni nedistancoval. Takže jeho kecům, že už má s muslimskou Evropou problém, nevěříme a myslíme si, že prostě jen politicky lže, aby oblbl voliče.
 
 
Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš je silným sympatizantem krajně levicového hnutí Antifa, které bylo v červnu tohoto roku v americkém státě New Jersey oficiálně zařazeno na seznam domácích teroristických skupin. V současnosti se očekává reakce vlády USA, která má rozhodnout, zda toto anarchistické hnutí prohlásí za teroristickou skupinu na celém území . Podle federálních bezpečnostních úřadů USA je Antifa na vzestupu a stále nebezpečnější.
 
Ivan Bartoš stojící u transparentu, který z naší země vyhání osobnosti, jako je například T.G.Masaryk nebo Milada Horáková. Nechybí vlajka Anarchokomunismu. Rok 2015.
 
Dne 6.2.2016 se na Hradčanském náměstí konala celoevropská demonstrace proti islamizaci. Této demonstrace se zúčastnily desetitisíce lidí. Tehdy bylo hodně z nich překvapeno agresivitou levicových extrémistů z Kliniky a Antify, kteří se tlačili přes policejní záteras tvořenou těžkooděnci a lidem nesouhlasícím s nebezpečnou migrační politikou nadávali do “nácků”. Až na Hradšanském náměstí policie těmto anarchistům zabránila v dalším postupu. Jednalo se o protidemonstraci, kterou zorganizovali aktivisté z tzv. Kliniky. Následně police anarchisty několikrát vyzvala, aby opustili prostor, ale oni odmítali uposlechnout. Přiložená fotografie dokazuje přítomnost Ivana Bartoše na Hradčanském náměstí mezi dalšími členy Klinky a Antify.
 

Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost!

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | vlastenectví
1209 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683