"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Pokud zvítězí koalice SPOLU, tak nebude možné z ČR odsunout ilegální imigranty z Afganistánu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 23.8.2021 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

V důsledku ovládnutí Afganistánu povstalci z islamistického hnutí Taliban (správně to je Islámský emirát Afganistán) se ozvala česká politická strana ODS, že s tímto islamistickým hnutím se nesmí jednat a nesmí být uznán za politického partnera pro naši zemi. ODS je členem koalice SPOLU a tak je třeba vnímat tento postoj, jako postoj všech ostatních členů, teď i KDU-ČSL a TOP09. Jenže je také třeba domyslet důsledky takového postoje.

Z Afganistánu trvale utíkají tisíce muslimských Afgánců, teď jich asi utíká dokonce mnohem více. Je jen otázkou času, kdy tito lidé doputují k nám do České republiky a pokud by česká vláda zaujala postoj prosazovaný ODS, tak tyto tisíce ilegálních muslimských imigrantů nebude možné vrátit zpět do Afganistánu a budeme muset jim dovolit usadit se zde na našem území ... 

Protože ODS neoznámila žádný jiný plán, tak je třeba si toto vše uvědomit a přiznat si, že volit ve volbách koalici SPOLU znamená dát souhlas s tím, že tyto politické strany zde nechají usídlit tisíce muslimských imigrantů z Afganistánu, protože odmítají jednat s islamistickou vládou Afganistánu o navracení těchto ilegálních imigrantů. To říkám zcela otevřeně a bez emoci, že je to jednoduchý prosty fakt. Pokud s islamisty nebudeme jednat, tak se nám sem postupně nastěhují možná až desítky tisíc muslimských Afgánců s kterými mají problému už teď v okolních zemích. Vedení EU již také plánuje, že nám afgánské muslimské imigranty bude nutit k usídlení.
 
Například rakouský kancléř Sebastian Kurz již veřejně odmítl přijetí dalších muslimských Afgánců a řekl, že již teď jich v Rakousku mají přes 40 tisíc a mají s nimi velmi velké problémy. V Belgií maji bezpečnostni složky obavu, že mezi uprchlíky z Afganistánu jsou schovaní islámští fanatici. Proto je třeba si uvědomit prostý fakt, který nemusí být nikomu příjemný. Pokud nechceme mít zde tisíce afgánských přistěhovalců, tak musíme s islamisty jednat. Ale jak je vidět, tak buď vedení ODS vůbec toto nedochází nebo jim vůbec nevadí, že se nám sem nastěhují tisíce afgánských muslimů? 
 

Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost!

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

1072 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683