"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Žádné muslimské Afgánce do České republiky nechceme!

Autor: Redakce | Publikováno: 21.8.2021 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Souhlasíme s pomoci těm, kdož pomohli české armádě a tajným službám, ale ne s jejich usídlením v České republice, mají na výběr z mnoha muslimských zemí. Například Pákistán, Egypt, Francie, Anglie ...
 
Část českých politiků, hlavně z pravice, volá po přijetí Afgánců, kteří mají údajně utíkat před Talibanem. Tito lidé ovšem přinášejí přesně to, předčím údajně utíkají - islám. Nikdy nevíte, kdy tito lidé změní svůj názor (nebo mohou být agenty islamistů) či jejich děti se nerozhodnou jednou vrátit k politickému islámu. Proto by jsme si měli připomínat slova slavné aktivistky a bývalé muslimky Hirsi Aliové o tom, že "islám není náboženství míru, je politickou teorií dobývání, která hledá dominanci, jak může." 
 
Proto by jsme si měli připomínat slova slavné aktivistky a bývalé muslimky Hirsi Aliové o tom, že "islám není náboženství míru, je politickou teorií dobývání, která hledá dominanci, jak může."
 
V češtině vyšly dvě knihy této spisovatelky:
 
Obě knihy vřele doporučujeme. Hodí se hlavně pro ty, kdož stále nepochopili, že masová migrace muslimů (a nejen jih) do Evropy je opravdu velký problém ....

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace  | přistěhovalectví  | džihád
1232 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683