"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Německo chrání vrahy z SS a Němci nebyli žádné neviňátka, když terorizovali Čechy

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.6.2021 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

V těchto dnech jsme si připomněli několik tragických události spojených s německou okupaci Československa, ve stejných dnech eurohujerská a Bakalova media jely kampaň o zlých Češích a chudáčcích Němcích, nevíme jestli to bylo záměrné, ale je dobré si připomenout, že až na čestné výjimky byli Němci zblbnuti Hitlerem a páchali v Československu teror a násilí, aby provokovali československou vládu k zásahu, kterou by pak Hitler prezentoval jako československy teror na Němcích. Němci tehdy používali obdobné metody propagandy, jako dnes používají muslimové. 
 
 
Dnes ovšem má člověk z Bakalových a eurohujerských medií dojem, že Němci nikdy nic zlého neudělali (to prý nedělali Němci, ale pouze nacisté) a zlí Češi pak bezdůvodně Němce terorizovali. Toto přepisování historie je rok od roku horší a horší. Proto je potřeba připomínat, co předcházelo roku 1945 a vyhnání Němců. Že to byli Němci, kdo jako první začal vradit, mučit a terorizovat a to v tisíckrát větším rozsahu než byly případy msty po roce 1945 na Němcích. A hlavně Němce v jejich řádění podporovala německá vláda, která po roce 1945 i chránila nacistické zločince před spravedlností. Jako příklad může sloužit brutální masový vrah Walter Hauck. Tohle o řádění jeho SSmanu řekli očití svědci z Leskovic:
"Němci manžela živého přibili za ruce na vrata a musel sledovat jak mu znásilňují a mučí manželku a dvě dcery. Potom tyto živé ženy svázali drátem a vhodili do plamenů hořícího domu."
 
Německo odmítlo opakovaně vydat  Waltera Haucka před soud a nechalo ho v klidu dožít v "zasloužené" nacisticko-německé penzi, zemřel v roce 2006. 
 
Vraždění v Leskovicích páchali Němci již na konci války v roce 1945, ale jejich teror proti Čechoslovákům má své kořeny již v době před válkou, kdy vraždili a mučili v pohraničí a přesně tomuto období se věnuje kniha Stanislava Motla Krvavý podzim 1938 v Čechách a na Moravě. Tuto knihy by si měli přečíst všichni ti, co o té době nic neví a mohou tak podlehnout dnešní eurohujerské a proněmecké propagandě o zlých Češích a hodných Němcích. 
 
 

Klíčová slova: Česká republika  | Německo  | terorismus  | vlastenectví
2125 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683