"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Tuto knihu chtějí v EU zakázat! Běloši mají být v Evropě nahrazeni Afričany a muslimy

Autor: Redakce | Publikováno: 30.8.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Politická esej na téma masová imigrace a národní identity na půdě současné Francie od liberálně smýšlejícího autora Renauda Camuse (hájí například práva homosexuálu), kterého naopak jeho kritici označují za krajního pravičáka. Autor této knihy popisuje jak skrze masovou migraci z mimoevropských zemí dochází k nahrazování původního bělošského obyvatelstva Francie, ale v širším smyslu celé Evropy, masou novách osadníků z Afriky a islámského světa. Ve své domovské Francií patří Renaud Camus mezi politický pronásledované osoby, kdy jej francouzské soudy například odsoudily za označení muslimů jako kolonizátoru Francie, čímž se měl údajně dopustit rasismu a islamofobie.
 
 
Jeho kniha Velká výměna je označována obhájci multikulturalismu jako kniha hlásající konspirační teorií, že evropské společenské elity tajně bojují proti bělošským Evropanům, aby je nahradily neevropskými národy. Obhájci multikulturalismu označují celou podstatu "Velké výměny" za fikci a to i přes fakt, že masový úbytek bělochů v Evropě, a hlavně té západní, nelze již dnes popřít. Stejně jako masový nárůst neevropských přistěhovalců. I to samo o sobě vypovídá o tom, jak moc se obhájci multikulturalismů bojí faktů a informací obsažených v knize Velká výměna. V průzkumu vedeném společností Ifop v prosinci 2018 se 25% Francouzů vyjádřilo souhlas s teorií „Velké výměny“. Nikoho asi nepřekvapí, že je ze strany některých obhájců multikulturalismu a islámu snaha tuto knihu zakázat v rámci Evropské unie.
 
Tato kniha perfektně doplňuje knihu Pavla Fendeka Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy i mou knihu Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti? A stojí za to určitě ji věnovat pozornost a přečíst si ji.
 
Renaud Camus
Narozen roku 1946 ve Francií. Camus získal bakalářský titul v oboru filozofie v roce 1963. Vystudoval také právo na vysoké škole, St Clare's, Oxford (1965–1966) , získal další bakalářský titul na Sorbonnské Universitě v Paříži (1969) ), magistra filozofie na Institutu politických studií v Paříži (1970) a dva Master of Advanced Studies (DES) v politologii (1970) a dějiny práva (1971) na univerzitě Panthéon-Assas .
 
Podrobnosti:
Název: Velká výměna
Autor: Renaud Camus
Vydáno: 2020
Nakladatel: Dauphin
Původní název a rok vydání: Le Grand Remplacement, 2011
Počet stran 312
Jazyk vydání český
Překlad Alan Beguivin
ISBN 978-80-7272-681-3
 
 
 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | islamizace  | Francie  | islám  | imigrace  | přistěhovalectví
8218 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683